Haber

TFF Başkanı, “Büyük kampanyayı maç sonunda açıklayacağız” dedi! Spor dünyası canlı yayında buluşacak

Trabzon UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde sporTürkiye’nin Basel’i 1-0 mağlup ettiği maçın ardından TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi açıklamalarda bulundu.

BAKANLIK DESTEKLİ

Tüm Kulüplerin ve Gençlerin Katılımı Spor “Omuz Omuza Türkiye” kampanyasının 1 Mart’ta Bakanlığın desteğiyle başlatılacağını açıklayan Büyükekşi, “1 Mart Çarşamba günü tüm kulüplerimizin katılımı ve desteğiyle uluslararası bir kampanya başlatacağız. Bakanlığımızın TFF öncülüğünde, adı ‘Omuz Omuza Türkiye’ olacak. Spor kanallarımızın yardımcı olmasını istiyoruz. Ekranların açılmasını istiyoruz. Binlerce kapsayıcı kelimemizi yapmak ve örnek mahalleler oluşturmak istiyoruz. Depremzede vatandaşlarımız için sağlıklı bir organizasyon başlatmak istiyoruz. OHAL bölgesi dışında depremden etkilenen kulüplerimizle temas halindeyiz ve tutunma noktası olmaya çalışıyoruz, liglerde devam etmelerini istiyoruz” dedi.

“DETAYLARI PAYLAŞIYORUZ”

Büyükekşi sözlerini şöyle tamamladı: Birlik ve beraberlik ortamını yaşatmak için omuz omuza duracağız, gelecek nesillere örnek olacağız. Omuz omuza duracağız, dertlerimize derman olacağız. Bu büyük birlikteliğe destek olan büyük futbol ailemizin tüm üyelerine teşekkür ederim. Önümüzdeki günlerde omuz omuza Türkiye’miz hakkında daha detaylı bilgi vereceğiz” dedi.

haber-of.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu