Teknoloji

Oyun Deneme Özelliği Steam’e Geldi

Dünyanın en tanınmış oyun platformu Steam, hiçbir oyunu satın almadan önce ücretsiz olarak denemenin bir yolunu sunmadı. Bu yol oyunun yayıncıları tarafından kullanılır. gösterialternatif olarak yayınlandı.

Ancak Steam sonunda bu sürece bir son vermeyi düşündü. Oyunlar, şimdi binlerce TL ödeyip satın almadan önce (hello Türkiye) 90 dakikaya kadar ücretsiz olarak denenebilir. 90 dakikalık ücretsiz deneme süresi de ilk kez bir oyun için etkinleştirildi.

Yenilenen Dead Space’i 90 dakikaya kadar denemek ücretsizdir:

Ülkemizde 999 TL’ye satılan Dead Space, Steam’in yeni deneme özelliğine sahip ilk oyunu oldu. Oyuna sahip olmayan herhangi bir oyuncu, sınırlı bir süre ile Dead Space’i indirebilir. tamamen ücretsiz oynayabilir. Oyunların deneme sürümleri tam sürümler gibi bilgisayara yüklenecektir.

Demo ve deneme süresi arasındaki fark nedir?

Oyunların demo versiyonları, geliştiricilerin oyundan aldıkları bir versiyon ve sadece küçük bir kısmı. Steam’e gelen yeni deneme özelliği aslında oyunun tamamını indirmenize izin veriyor, sadece sizi zamanın sonuna getiriyor.

90 dakika denedim, aldım. 2 saat oynadıktan sonra yine de iade edebilir miyim?

Hayır, çünkü 90 dakikalık oynama süreniz satın aldığınız oyuna kaydedilmeye devam edecektir. Oyunu satın aldıktan sonra Geri ödeme için 30 dakikanız kalacak.Yeni özellik, pişman olduktan sonra yaşayacağınız iade sürecini ortadan kaldıracak.

haber-damal.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu