Haber

Kayseri Büyükşehir’den Kocasinan’da asfalt çalışması

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Önder Dr. Memduh Büyükkılıç’ın şehir merkezinde ve kırsalda ulaşım konforunu artırmaya yönelik talimatı doğrultusunda kesintisiz, konforlu ve güvenilir ulaşım için çalışmalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda Köy Hizmetleri Daire Başkanlığı ekipleri, Kocasinan ilçesi Çevril Mahallesi istikameti – Taşhan Mahallesi bağlantısı, yol ayrımının görüş yetersizliğinden dolayı mevcut kavşakta başlayan yol pütürlüğünün azaltılması ve genişletilmesi için çalışmalarını tamamladı. kavşak ve ana yol kötü, Taşhan Mahallesi’ne iniş ve çıkışlarda tehlike var.

Kısa sürede tamamlanan genişletme ve düzenleme işlemlerinin ardından mahalle sakinlerinin daha güvenli seyahat etmesini sağlayan ve olası kazaların önüne geçmeyi amaçlayan çalışmalara hızla asfalt sermek için başlandı.

Yine herhangi bir mağduriyete yol açmayacak şekilde kısa sürede tamamlanması planlanan asfalt çalışmalarının ardından Çevril-Taşhan mahallelerinin ortasında ulaşımı sağlayan yol, konforlu ve sadık bir şekilde bölge halkının hizmetine sunulacak. .

haber-arifiye.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu