Haber

Çanakkale’de silah kaçakçılığı operasyonu: 2 tutuklama

Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Hatalarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekiplerinin Ezine ilçesinde düzenlediği silah kaçakçılığı operasyonunda gözaltına alınan 4 şüpheliden 2’si tutuklandı.

Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Hatalarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Ezine ilçesinde silah kaçakçılığı operasyonu düzenlendi.

Şüphelilerin ev, iş yeri ve araçlarında yapılan aramalarda; 14 adet tabanca, 15 adet şarjör, 789 adet silah fişeği, 4 adet bıçak, 1 adet muşta, 80 adet boş fişek, 69 adet mermi, 1 adet yükleme-boşaltma istasyonu olarak adlandırılan silahların test edilmesinde kullanılan sandbox, 2 adet suça ilişkin banka makbuzu ve suçlarla ilgili çok sayıda kargo paketi bulunmaktadır. . yakalandı. Şüpheliler, Ç.D., HG, İ.D. ve MDY gözaltına alındı.

Silah kaçakçılığı suçundan haklarında dava açılan şüpheliler İ.D ve MDY, sevk edildikleri mahkemece tutuklandı. Diğer şüpheliler, Ç.D. ve HG adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. – ÇANAKKALE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu