Yaşam

Burç Uyumluluk Hesaplayıcısı nedir? Burç Uyumluluğu, Aşk Uyumluluğu Nasıl Hesaplanır?

Karşınızdaki kişi gerçekten size uygun mu? Sizin için doğru olup olmadığını nasıl anlarsınız? Sevdiğiniz kişiyle uyumunuzu anlamanın bir başka yolu da burçlara bakmaktır. Peki burç uyumu nasıl hesaplanır?

İşte burç ve aşk uyumu hesaplaması…

Burç uyumu nedir?

Aşkta uyum esastır. Uyumlu çiftler, ömür boyu sürecek bir birlikteliğe giden yolda el ele yürürler. Uyum sadece bire bir olmakla ilgili değildir. Aslında birbirleriyle birebir olan insanlar çoğu zaman bu bağdan bir süre sonra sıkılırlar. Aksine aşkta uyumlu olmak bir istikrar sağlamaktır. Zayıf noktalarınızın karşınızdaki kişi tarafından tamamlanmasıdır.

Burada uyumu belirleyen en değerli şeylerden birinin de işaretler olduğunu söyleyebiliriz. Bireylerin belirtileri, iki kişinin birbiriyle uyumlu olup olmadığını ve bağlarının nasıl şekilleneceğini belirlemede değerli bir rol oynar.

Burç uyum hesaplaması bize ne anlatıyor?

Burç hesabı yapıldığında karşınızdaki kişiye olan ilginizin dinamikleri ortaya çıkar. Örneğin, bir ilgi alanında, kadın Akrep ve erkek Yengeç olsun. Bu uyum incelendiğinde karşı konulmaz bir uyum ortaya çıkmaktadır. Bunun nedeni ise her iki burcun da doğrudan küme ile ilgili olmasıdır.

Burç uyumları incelenirken hem romantik hem de maddi yönden incelenir. Bir bağlantı sadece aşkla ilgili değildir. Uzun süreli bir bağ kurmanın yolu cinsellikte bağ, saygı, destek, barış ve uyumdan geçer.

En uyumlu burçlar hangileri?

Uyumlu işaretler, çıkarları doğrultusunda bir istikrar sağlamayı başarmış olanlardır. Bu burçlar ilişkilerini tek tip bir şekilde yaşamazlar. Bazen tartışırlar, bazen birbirlerine kızarlar. Ama aynı zamanda cesaretlenmeyi ve sonunda orta yolu bulmayı da biliyorlar. Onlarla ilgili bu küçük tartışmalar, ilginin tuzu biberi ve faizin canlı bedelidir.

En uyumlu burçlar, kendi burç kümelerinden olanlardır. Yani Terazi kadını hava kümesinden bir erkekle çok daha iyi anlaşırken, Boğa kadını dünya kümesinden bir erkekle çok daha yumuşak bir uyum yakalar.

Burç setleri nedir?

Toplamda 12 zodyak işareti vardır. İşaretler, ortasında dörtlü bir küme oluşturur. Bu kümeler Hava, Toprak, Ateş ve Su kümeleridir.

  • Hava Grubu:Terazi, İkizler, Kova

  • Su Grubu :Balık, Yengeç, Akrep

  • Toprak Grubu:Başak, Boğa, Oğlak

  • Yangın Grubu:Yay, Aslan, Koç

Burçlar en çok kendi kümelerinden insanlarla uyum içindedir. Su burçlarının toprak burçlarıyla, hava burçlarının ise ateş burçlarıyla daha uyumlu olduğu da bilinmektedir.

Burç uyumu nasıl hesaplanır?

Burada burç uyumluluğunuzu hesaplayabilirsiniz:

Astrolojik Uyum Hesaplayıcı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu