Yaşam

Bayraklı’da sınav heyecanı

Eğitim alanındaki yatırımları ve başarılarıyla fark yaratan Bayraklı Belediyesi, 2023-2024 eğitim öğretim yılında Bayraklı Sosyal Aktivite Merkezi için Kurumsal Kabul Sınavı yapacak. 10 Haziran’da gerçekleşecek sınava 5 Haziran’a kadar başvuru yapılabilecek. Önder Serdar Sandal, “Eğitim her zaman önceliğimiz olmaya devam edecek. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

SON BAŞVURU 5 HAZİRAN’DA

Başarılı öğrencileriyle eğitime büyük katkı sağlayan Bayraklı Sosyal Aktivite Merkezi, önümüzdeki eğitim-öğretim yılı için yeni öğrencilerini belirleyecek. 19 derslikli ve 1.200 öğrenci kapasiteli eğitim merkezine yeni dönemde 7., 8., 11. ve 12. sınıflar alınacak. Bu kapsamda 2023-2024 eğitim-öğretim yılında ücretsiz eğitim alacak öğrenciler kurum kabul sınavı ile belirlenecek. Sınava son başvuru 5 Haziran’a kadar yapılabilecek olup, sınav 10 Haziran’da yapılacak. Öğrenciler ücretsiz eğitim fırsatı hakkında detaylı bilgiye 0232 935 0 335 numaralı telefondan ulaşabilirler.

ÇOCUKLARIMIZI VE GENÇLERİMİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Bayraklı Sosyal Aktivite Merkezimiz ile Bayraklı çocuklarına ücretsiz eğitim veriyor, onlara hayallerindeki okullarda eğitim almalarının kapılarını açıyoruz. Çocuklarımızın başarısı bizim gururumuz ve mutluluğumuzdur. Sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

finike-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu