Haber

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun’da esnafı ziyaret etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun Atakum Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini ziyaret etti.

Ziyarette esnafla sohbet eden Karaaslan, “Sadece seçim dönemlerinde gelip bazı siyasi görüşlerimizi ve propagandamızı yapanlardan değildik. Bugün ben geldim ama benden önce başka milletvekilleri gelmiş olmalı.” sözünü kullandı.

Gözünün kulağının her zaman esnafın üzerinde olduğuna işaret eden Karaaslan, “Bunun ne kadar önemli olduğunu pandemi sürecinde yaşadık. Çünkü o dönemde en çok, belki de en büyük zorluğu çeken esnafımızdı ama ben gönülden söylüyorum. Başkanlık sisteminin çok önemli bir gösterge olduğuna inandıklarını, Türkiye’de bürokrasiye, uzun prosedürlere takılmadan hiçbir sorunun çözülmemesi için hızlı bir karar alma mekanizması oluşturulduğunu söyledi.

Esnafın sorunlarını sürekli olarak ilgili kurumlara ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ilettiklerini ifade eden Karaaslan, “Cumhurbaşkanımıza ilettiğimiz konuların analizinde aynı gün içerisinde esnafımız açısından birçok değişikliğe şahit olduk. Mekanizma inanılmaz bir hızla çalışmaya başladı.Devletin başında tecrübeli bir cumhurbaşkanımız var.cumhurbaşkanımızın kurduğu çok güçlü bir mekanizmadır.bu sistemin tek amacı hızlı iş üretip sorunları çözmektir.bu başkanlık sistemidir. , doğrusu.” dedi.

Türkiye’nin önünde önemli bir seçim olduğuna işaret eden Karaaslan, şunları kaydetti:

“Bir kez bu seçimde, son seçimden önce bir konuyu çok ciddi bir şekilde vurgulamak istiyoruz. Özellikle bundan sonraki süreci Türkiye Yüzyılı olarak adlandırdık. Artık Türkiye Yüzyılı’nın ne anlama geldiğini hepimiz biliyoruz. Bu bizim ortak geleceğimizdir. , her şeyden önce geleceğimiz aydınlık.Niçin söylüyorum?Esnafın,öğrencinin,annenin,engellinin,yaşlının güçlü olduğu bir Türkiye ama bunun için önce Türkiye güçlü olmalı ki bu refah paylaşılabilsin.”

Karaaslan daha sonra çarşı esnafını gezerek onlarla sohbet etti.

yahsihan-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu